Nákupný košík
0 položiek
 

Princíp fungovania Brazílskeho keratínu

Princíp fungovania Brazílskeho keratínu
Brazílsky keratín  – prírodne narovnanie a ozdravenie vlasov. Brazílsky keratín s 0% formaldehydu je čisto prírodný produkt, ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády. Je vyrobený z rýb a prírodných látok.

Princíp brazílskeho keratínu:   brazílsky keratín dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Brazílsky keratín je proteín, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov, je to prírodná látka, ktorá tvori vlas z cca 88%. Pri aplikácií, brazílsky keratín vyplní duté miesta vo vnútri a na vonkajšej štruktúre vlasu. Brazílsky keratín sa aktivuje pomocou vysokej teploty, špeciálnou keramickou žehličkou, tým vlasy dočasne narovná a vyhladí, minimálne na 3 - 4 mesiace. Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká brazílsky keratín do vlasového stvolu. Brazílsky keratín reparuje chemické aj mechanické poškodenie a obaľuje vlas neviditeľným filmom. Vlas sa spevní a má uzavretý povrch (kutikulu), čím je chránený pred vonkajšími vplyvmi:
  • UV žiarením
  • morskou vodou
  • chlórovanou vodou
  • vetrom a mrazom
Výsledok:  celý proces ošetrenia trvá cca 3 hodiny. Po aplikácii sú vlasy krásne lesklé, zdravé, hladké, nemotajú sa, nekrepovatejú a každodenná úprava vlasov sa vám o poznanie skráti. Pokiaľ nechcete mať vlasy vyžehlené stále, môžete ich pre väčší objem bez problémov natáčať na natáčky, vlniť a kulmovať. Nenastávajú vám žiadne zvláštne obmedzenia. Prvé umývanie po aplikácií sa odporúča až po 48 hodinách, tým si predĺžite trvanlivosť liečebného procesu.       
 brazilsky-keratin-lecba
keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí jemné, vlnité aj porézne vlasy.  Brazilsky keratín odporúčame pre jemné, poškodené, kučeravé, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy.
Brazílsky keratín  je možné aplikovať na všetky typy vlasov, vrátane chemicky ošetrených, farbených, melírovaných, i predlžovaných vlasoch (európske vlasy). Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty na domáce ošetrenie, a to šampón a kondicionér, ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

 Výhody brazílskeho keratínu: 
  • nedochádza k rozpadu a členeniu proteínu
  • originálne zloženie
  • neobsahuje umelé farbivá ani syntetické parfémy
  • obnovuje elasticitu vlasov
  • zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov 
  • vydrží pôsobiť vo vlasoch niekoľko mesiacov                       

 !!! Brazílsky keratín uzdraví a narovná vlasy bez použitia chémie !!!
- Brazílsky keratín vyživuje suché, poškodené, krátke aj predĺžené vlasy
- Brazílsky keratín navracia lesk vlasom prírodným aj farbeným
- Brazílsky keratín rozžiari vlasy unavené a mdlé
- Brazílsky keratín uzdravuje neodborne upravované vlasy
- Brazílsky keratín zmäkčuje vlasy nepoddajné
- Brazílsky keratín dočasne narovnáva vlasy vlnité aj kučeravé
 
brazilsky keratin
V tejto kategórií niesú žiadné produkty.